Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
ÜNAL GÜRSEL
unalgursel1@hotmail.com
ÖNSÖZ
16/10/2012
ÖNSÖZ
Hepimiz hayatımızda kitaplarda ki önsöz kısmını okumuş ve kitap hakkında harcanan emeğin bir kısmını burada görmüşüzdür. İnternet sitelerinde gezerken belki görmemişimdir ama hiç bir sitede önsöz okumadım. Bu da belki bir ilk olur. Ben de bir internet sitesine önsöz yazmış olurum.
Kırklareli Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’nde 2011 yılında göreve başladığımda genç ve pırıl pırıl bir meslektaşımla tanıştığımda kendi adıma ve mesleğim adına gerçekten mutlu oldum. Bu genç meslektaşım kendi adına ve mesleği adına bir şeyler yapmak için devamlı plan ve projeler üreten, mesleği hakkında doküman biriktiren, araştıran, okuyan ve bu birikimlerini bir internet sitesiyle paylaşmak isteyen meslektaşım sonunda hayallerini bir ölçüde gerçekleştirmeyi başardı. Biz turizm eğitmenleri olarak bize gerekli olan bilgi ve doküman eksikliklerimizi gidereceğimiz, paylaşımlar da bulunacağımız, aynı zamanda öğrencilerimizin ve yiyecek içecekle ilgilenen tüm kişilerin ihtiyaçlarını gidereceği bu siteye emek harcayan sevgili meslektaşıma emeği karşılında teşekkür ederim. Aykut arkadaşımız bu fikrini bana açtığında harika bir fikir olduğunu biz turizm eğitmenleri olarak böyle bir siteye ihtiyacımız olduğunu ve yapması gerektiğini söyledim. Aradan belirli bir zaman geçtikten sonra Aykut meslektaşımın bana gelerek “hocam sana bir şey göstericem” deyip çamlık çay bahçesinde çaylarımızı yudumlarken yapmış olduğu siteyi bana göstermesi ve fikrimi sorması beni memnun etmiştir.
Bence bu site, bugüne kadar biz turizm eğitmenleri için yapılmış en kapsamlı çalışmadır. Doküman eksikliğimizi giderme konusunda ki çalışmalarını bu siteye koyduğu için sevgili meslektaşım Aykut AYBAŞ”a teşekkür ediyorum.
Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Alanı Öğretmeni
Ünal GÜRSEL
Kırklareli 2012                                                                                                                                                                                     


3100 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

YALNIZLIĞIN ANATOMİSİ - 26/12/2017
YALNIZLIĞIN ANATOMİSİ
ELİMDE TABAK VAR. - 25/07/2017
ELİMDE TABAK VAR.
TRAKYA MOTOR ROTALARI 1 - 24/09/2016
TRAKYA MOTOR ROTALARI 1
-BİR BİR(A) - 18/06/2014
-BİR BİR(A)
İKİ KADEH ŞARAP - 03/01/2014
İKİ KADEH ŞARAP
HAYALLERİME DAİR - 22/10/2013
HAYALLERİME DAİR
GÜNEŞİN ARDINDAN - 08/09/2013
GÜNEŞİN ARDINDAN
VİSKİ ÇEŞİTLERİ - 19/04/2013
Viski, bardağa yakışması, rengi, kokusu ve kendine has tadıyla içki dünyasının en seçkin içkilerindendir. Bir bakışla viski hakkında fikir edinebiliriz. Rengine bakarak viskinin eski mi, yeni mi olduğunu anlayabiliriz. Taze viskilerin rengi açık iken
Viski’nin(Hayat Suyu) Kısa Tarihçesi - 11/02/2013
Viski’nin(Hayat Suyu) Kısa Tarihçesi